TOP Wiadomości 

To koniec Biedronia! Lider “Wiosny” chciał ukryć swój kryminalny fragment życiorysu. Teraz wyszło jest jasne

Udostępnij:

Szokujące śledztwo „Warszawskiej Gazety”: Robert Biedroń, założyciel lewicowej „Wiosny” został uznanym winnym pobicia własnej matki, ktoś zabrał akta tej sprawy i próbował po niej zatrzeć po niej ślady. Czyżby cała historia miała się stać przedmiotem szantażu wymierzonego w lewicowego polityka?

„Warszawska Gazeta” dotarła do największej tajemnicy z przeszłości Roberta Biedronia. Sedno sprawy jest naprawdę szokujące. Biedroń miał w przeszłości zostać uznanym winnym pobicia własnej matki. Sprawa w następnej kolejności była starannie tuszowana.

Podczas
wielotygodniowego śledztwa dziennikarzy “Gazety Warszawskiej” wyszły na jaw informacje pochodzące od  polityków i sędziów, którzy ujawnili kulisy całej sprawy.

Najbardziej niepokojący dla dziennikarzy okazał się fakt, że rozmówcy, ważni politycy obecnej władzy wiedzą, że akta zginęły i mówią to podczas rozmowy.

– Nie mogę ani niczemu zaprzeczyć, ani nic potwierdzić – mówi „Warszawskiej” Sławomir Piotrowicz, wtedy prokurator w Krośnie, dziś jeden z bardziej znanych polityków PiS.

W tej historii bulwersująca jest nie tylko przeszłość Roberta Biedronia.

Najbardziej szokujący jest fakt, że dokumenty mogą służyć szantażowi polityka aspirującego do najważniejszych funkcji w Polsce.


Informacje w całości ma już wkrótce ujawnić “Gazeta Warszawska”.

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “To koniec Biedronia! Lider “Wiosny” chciał ukryć swój kryminalny fragment życiorysu. Teraz wyszło jest jasne”

  1. Mariusz

    Pobił własną matkę. Pewnie po tym jak się dowiedziała że synek jest pedałem i starała mu się to wyperswadować.

Napisz komentarz