TOP Wiadomości 

Maciek Sthur upublicznił kontrowersyjny list do Agaty Dudy! Wprost atakuje pierwszą damę. Internet WRZE!

Udostępnij:

Maciej Stuhr etatowo wspiera wszelkie protesty wymierzone w rząd Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem aktor postanowił opublikować list, w którym głównym celem ataku jest Pierwsza Dama RP.

– Kochani, jestem absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Podobnie Jak Pan Prezydent Andrzej Duda. Do czasu wyborów, nauczycielką w tej szkole była obecna Pierwsza Dama. Dziś moi dawni nauczyciele, byli koledzy i przyjaciele Agaty Dudy, przesłali mi list do niej z prośbą o udostępnienie. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Tym razem dosłownej… – pisze na Facebook-u Stuhr.

Maciej Stuhr, który wspiera protest przeciwko obecnie rządzącej partii. Aktor opublikował więc pełną treść listu do Agaty Dudy.

Na profilu aktora nie zabrakło jednak także krytycznych komentarzy.

– Aktor jest od grania jak dupa od srania a jak już bierze się za politykę wtedy z artysty staje się błaznem i krzykaczem prowadzonym na sznurku przez polityków – napisał Adam.

– Panie Stur niech sie pan w koncu zamknie bo widocznie opuscil pan kilka lekcji tutaj masz to co opusciles poczytaj „Z pełnieniem roli pierwszej damy nie wiążą się żadne uprawnienia polityczne. Pełni jedynie funkcje reprezentacyjne i ceremonialne. Między innymi towarzyszy głowie państwa podczas oficjalnych spotkań, czy wystąpień. Małżonki prezydentów zarówno w Polsce, Stanach Zjednoczonych Ameryki i innych państwach nie otrzymują wynagrodzenia, ” Pierwsza dama nie miesza sie w sprawy polityczne ale widocznie lepiej bylo rzucac kamienie na szkole niz do niej chodzic i sie uczyc– dodaje Filip.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz