Wiadomości 

Olbrzymi skandal w rodzinie królewskiej! Książę jest gejem?!

Udostępnij:

Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii od pewnego czasu zmaga się z małymi i średnimi skandalami. Dzisiejsza sytuacja może jednak mocno zachwiać światową opinię publiczną. Wszystko przez wątpliwości co do orientacji syna królowej brytyjskiej.

Pierwsze pogłoski o homoseksualizmie Karola pojawiły się jeszcze w roku 2000. Już wtedy brytyjska prasa informowała o nagraniu, które zostało zrobione przez jednego z  służących rodziny królewskiej. Nagrania miały zawierać scenę z udziałem następcy brytyjskiego tronu w intymnej sytuacji ze swoim doradcą. Nagranie zostało usunięte za sprawą ingerencji rodziny królewskiej.

Aktualnie The Globe wraca do kwestii dotyczącej orientacji seksualnej księcia. Media o całej sprawie miała poinformować  sama księżna Camilla. Warto przy tym wspomnieć, że w 2016 roku zostało opublikowane zdjęcie pokazujące Karola w jednoznacznej sytuacji.

Media donoszą, że książę Karol wraz ze swoją małżonką w tajemnicy złożyli już papiery rozwodowe. Wszystko było utrzymane w sekrecie, aby nie wywołać kolejnego skandalu.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz