Wiadomości 

Gorąco przed Warszawskim Ratuszem! Tysiące rodziców mówi DOŚĆ!

Udostępnij:

Sprzeciw wobec deklaracji LGBT+ wyrażono przed stołecznym ratuszem. Przed stołecznym ratuszem zgromadziło się tysiące rodziców, którzy otwarcie sprzeciwiają się wprowadzeniu kontrowersyjnych regulacji pt. Karty LGBT +.

„Warszawski Protest Rodziców” zorganizowany m.in. przez Centrum Życia i Rodziny przybyło kilkaset osób.


-Deklaracja LGBT+ podważa prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami; podważa prawa rodziców, aby wychowanie seksualne odbywało się za wiedzą, zgodą i w zakresie uzgodnionym z rodzicami.


— podkreślano.


-Przyszliśmy pod ratusz aby pokazać prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu, co społeczeństwo uważa nt. deptania kompetencji rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami i przekazywania świata wartości w tak delikatnej sferze


— mówili organizatorzy.


Głos zabrała m.in. Dominika Figurska, mama, aktorka i radna sejmiku mazowieckiego.


-Nie ma naszej zgody na to, aby ktoś obcy wchodził pomiędzy nas, a nasze dzieci w tak intymnej sprawie, jaką jest seksualność. Seksualność jest czymś pięknym, i ma prowadzić do relacji, ale nigdy do wynaturzenia! (…) Seksualizacja dzieci to przestępstwo! To deprawacja dzieci i jako rodzice mamy prawo wymagać od władzy publicznej ochrony naszych dzieci przed deprawacją. To rodzice pierwszoplanowo wychowują swoje dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami
— zaznaczyła Figurska.

-Rodzina nie jest źródłem przemocy, jak sugeruje ideologia gender zapisana w standardach WHO. Rodzina jest źródłem szczęścia!


— przemawiali organizatorzy protestu.


-Wzywamy władze Warszawy i wszystkie samorządy do podpisana Samorządowej Karty Rodzin! Podkreśla konstytucyjne prawa rodziców, oddala władzę urzędników od naszych dzieci.


— zabrali głos przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz