Wiadomości 

LGBT w szoku! Jacyków będąc gejem powiedział wprost co sądzi o adopcji dzieci! [WIDEO]

Udostępnij:

Od już ponad miesiąca w polskim społeczeństwie trwa gorąca debata na temat karty LGBT, która już wkrótce ma zostać wprowadzona do warszawskich szkół.

Pomysł jest skrajnie bardzo kontrowersyjny. Dla wielu przypomnina typową samowolke ze strony warszawskiego ratusza. Nie ma to z pewnością nic wspólnego z standardami rodem z państwa demokratycznego.

Z najnowszych sondaży wynika jasno, iż polskie społeczeństwo nie chce, aby władza narzucała dzieciom ideologię, z którą mogą się nie zgadzać rodzice. Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż zgodnie z konstytucją RP, to rodzice w pierwszej kolejności mają prawo do kształtowania i wychowania swoich dzieci. Prawo to znajduje się pod szczególną ochroną państwa.

Niestety Ci, którzy tak bronią aktualnej konstytucji nie do końca chcą prawidłowo przestrzegać jej przepisów. Używają często przy tym wykładni rozszerzonej, która prowadzi ich do wręcz absurdalnych wniosków.

Tak właśnie było w przypadku art. 18 konstytucji RP, która jasno mówi, że małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Niedawno Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie przedstawił uzasadnienie, z którego wynika, że to brak odpowiedniego ustawodawstwa, a nie 18 art. Konstytucji RP jest przeszkodą do transkrypcji jednopłciowego aktu małżeństwa. Tylko jak to się ma z art. 18 konstytucji, który w tym przypadku ma pozycje nadrzędną względem wszelkich ewentualnych ustaw wydanych w materii związków jednopłciowych?

Absurd niestety pogania absurd. Jednakże w środowiskach LGBT nie ma spójności co do sedna sprawy. Znany projektant mody Tomasz Jacyków, który nie ukrywa się ze swoim homoseksualizmem udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi dla mediów na temat adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

Krytyk mody stwierdził wprost, że dla niego jest to zwykle “skurw…”. Oto cała wypowiedź:

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz