Bez kategorii 

UWAGA! Skażona substancja znaleziona w produktach Lidla! Wyrzuć natychmiast! [FOTO]

Udostępnij:

Niestety kolejny raz do sieci sklepów Lidl dostały się prudukty, które zagrażają zdrowiu, a może nawet życiu konsumentów. Chodzi dokładnie o bardzo popularny produkt sprzedawany przez sieć.

Mowa o jedenym z produktów dedykowanych dla najmłodszych klientów. Alarm podniósł ojciec dziecka, którego znalezisko mocno zszokowało. Po otwarciu prudukty okazało się, że jest w pleśni. Cała sprawa została opisana na portalu wykop.pl.

– Kiedy zgłosiłem sprawę, pan Michał, zastępca kierownika powiedział, że przecież nic nie mogą, bo nie mogą wyrzucić towaru z półek. Powiedział psychologicznie, żeby napisać do centrali. Na zarzut, że powinni to sprawdzić, bo trują dzieci, odparł “nie wiem, nic nie mogę” – pisze oburzony pan Paweł.

Internauta zarzeka się, że produkt był szczelnie zapakowany, więc do infekcji w środku musiało dojść w jednej z należących do Lidla fabryk żywności.

– To potwierdza, że to nie kwestia dostania się powietrza, tylko skażenia żywności. W każdym przypadku, podczas otwierania, wieczko klikało, co potwierdza szczelność. To skażenie musiało nastąpić w fabryce – twierdzi pan Paweł.

Sprawą zainteresowała się centrala sieci.

– Nie odnotowaliśmy reklamacji w swoim systemie, dlatego bardzo prosimy klienta o kontakt. Będziemy niezmiernie wdzięczni za zgłoszenie tego zdarzenia na infolinię poprzez formularz kontaktowy – powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz, Communication Manager Lidl Polska.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz