Bez kategorii 

Patryk Jaki ZDEMOLOWAŁ Joannę Muchę na żywo ws. LGBT i Pedofilii! To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Udostępnij:

Patryk Jaki oraz Joanna Mucha byli gośćmi programu “Śniadanie w Polsat News”. Przedstawiciele dwóch największych ugrupowań w polskim parlamencie rozmawiali na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami w naszym kraju. Jednym z nich była kwestia dotycząca decyzji ratusza Warszawy ws. Karty LGBT.

Patryk Jaki takim rozwiązaniom jest oczywiście stanowczo przeciwny, co nieraz podkreślał w swoich poprzednich wypowiedziach. Innego zdania była oczywiście posłanka Mucha, która za wszelką cenę szukała tematu za pomocą, którego mogłaby uderzyć w swojego rozmówcę oraz rząd.

Mucha w pewnym momencie zarzuciła wiceministrowi sprawiedliwości, iż on o jego resort tworząc rejestr pedofili pominął na tej liście księży. Były kandydat na prezydenta Warszawy szybko ściągnął byłą minister sportu na ziemię.

“Ogłosiliście rejestr pedofilów, pomijając księży”

  • mówiła Mucha, zwracając się do Patryka Jakiego.

“Dobrze, że pani o tym wspomniała. Materiał w tej sprawie pierwsza opublikowała „Gazeta Wyborcza”. Wczoraj właśnie podpisała ugodę, prosząc o wycofanie z sądu tej sprawy. Moim zdaniem pani też powinna przeprosić, bo spotkamy się w sądzie. Rejestr pedofilów, który uchwalaliśmy, (…) nie ma podziału na zawody. To co pani robi, to jest po raz kolejny ohydne kłamstwo.”

-odparł Patryk Jaki.

” Ja się powołuję na media”

  • próbowała wybrnąć posłanka PO.

“Które przeprosiły”

  • zauważył Jaki.

“No nie wiedziałam”

  • odparła zmieszana Mucha.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz