WIDEO 

Piękne zachowanie polskiej mistrzyni! Jej gest rozwścieczył lewicę! [WIDEO]

Udostępnij:

Ewa Swoboda została w Glasgow halową mistrzynią Europy w biegu na 60 metrów. W finale uzyskała czas 7,09, wyprzedzając utytułowaną Holenderkę Dafne Schippers – 7,14 oraz broniącą tytułu Brytyjkę Ashę Philip – 7,15. Internauci zwrócili jednak uwagę na gest, który Swoboda wykonała przed rozpoczęciem biegu. Bez wątpienia nie wszystkim mógł się on spodobać.

Ewa Swoboda została mistrzynią Europy w biegu na odcinku 60 metrów. Polka przed startem wykonała piękny gest. Mianowicie wykonała w pierwszej kolejności znak krzyża, a następnie po kilku sekundach została mistrzynią Europy.

Polka nie kryła swoich emocji po wygranej. W wywiadzie dla TVP podkreślała, że to zasługa jej długiej i ciężkiej pracy, bez której dziś by nie osiągnęła sukcesu.

Ewa Swoboda jest kolejnym polskim sportowcem, który nie zamierza się kryć ze swoimi wartościami i wiarą.

Swobodę można zaliczyć do tak zacnego grona, do którego należą między innymi Robert Lewandowski – kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, Agnieszka Radwańska – najbardziej utytułowanana polska tenisistka, Mariusz Wlazły – były polski siatkarz i mistrz oraz wicemistrz świata, Zofia Klepacka – mistrzyni olimpijska, Tomasz Adamek – legenda i wielokrotny mistrz świata czołowych federacji bokserskich, Dawid Kubacki i Kamil Stoch – jedni z najlepszych narciarzy w historii oraz wielu innych.

Nie od dziś wiadomo, że tego typu zachowania są powszechnie krytykowane przez środowiska lewicowe. Na własnej skórze przekonał się o tym Dawid Kubacki, który spotkał się z krytyką na temat swojej wiary ze strony Gazety Wyborczej.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz