WIDEO 

Prezes Fundacji “Życie i Rodzina” ZAORAŁA Rabieja ws. karty LGBT. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Udostępnij:

Prezes fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek oraz wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej gościli u Bogdana Rymanowskiego na antenie Polsat News. Rozmowa dotyczyła w głównej mierze wyjątkowo kontrowersyjnych wytycznych WHO w zakresie edukacji seksualnej dzieci.

Podpisanie przez Rafała Trzaskowskiego tzw. „Deklaracji LGBT+” oznacza, że zalecenia te mają zostać wdrożone w warszawskich szkołach.

Psychologowie zgodnie twierdzą, że dziecko interesuje się swoim ciałem już w najmłodszych latach.

– stwierdził wiceprezydent Warszawy

Warszawie mamy 100 tysięcy osób LGBT i to są obywatele Warszawy. Oni doświadczają przemocy, ataków na ulicy – dodawał, próbując zmienić temat.

Kilka dni temu Pan przyznał, że nie czytał Pan deklaracji WHO, a było to już po podpisaniu deklaracji LGBT

– dodała Kaja Godek.

Prezes fundacji Życie i Rodzina zwróciła uwagę również na związek lobby LGBT z seksualizacją dzieci.

Chcę zwrócić uwagę na jedną rzecz. Ile razy mamy do czynienia z postulatami homolobby, mamy do czynienia z takim bardzo silnym postulatem seksualizacja dzieci od najmłodszych lat, od wieku 0 do 4, uczenia o masturbacji. W wieku 6-9 lat dzieci mają poznać metody antykoncepcji. W wieku 9 lat mają wiedzieć, jak negocjuje się zadowalający i satysfakcjonujący seks. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego homolobby jest zainteresowane seksualizacją dzieci? Dlatego, że homoseksualizm bardzo często idzie w parze z pedofilią…

– stwierdziła GodekZaciekawi Cię również:

Napisz komentarz