Wiadomości 

To już polityczny KONIEC Netanjahu! Odpowie za wszystkie swoje winy!

Udostępnij:

Prokurator generalny Izraela Awichaj Mandelblit stwierdził w czwartek na konferencji prasowej, że chce niezwłocznie postawić premiera Benjamina Netanjahu w stan oskarżenia w sprawach korupcyjnych – poinformowała izraelska prasa.

Według doniesień dziennikarzy, szef rządu Izraela zdecydowanie zaprzecza, by złamał prawo, a prowadzone przeciwko niemu śledztwa nazywa “polowaniem na czarownice”, kierowanym przez politycznych przeciwników i nieprzychylne mu media.

Pomimo zarzutów wobec Netanjahu kierowana przez niego partia Likud prowadzi w sondażach przedwyborczych i najprawdopodobniej zwycięży w najbliższych wyborach do Parlamentu Izraela.

Netanjahu niestety w znikomym stopniu odczuł konsekwencje z powodu ostatnich ataków wymierzonych z jego strony w kierunku Polski. Warto przypomnieć, że niecałe dwa tygodnie temu doszło do dwóch poważnych incydentów na linii Warszawa – Tel Aviv.

W pierwszej kolejności doszło do skandalu na brefingu prasowym, w którym udział brał premier Izraela. Według słów podanych przez izraelskie media miał on obarczyć Polskę odpowiedzialnością za holocaust.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz