Bez kategorii 

Takie reprymendy Trzaskowski się nie spodziewał! “Pan promuje pedofilie!” [wideo]

Udostępnij:

Nie cichną komentarze po oświadczeniu małopolskiej kurator, Barbary Nowak, która skrytykowała założenia deklaracji LGBT oraz wprost zarzucając jej propagowanie pedofilii. Wyraziła ona również swoją głęboką nadzieję, że Trzaskowski wycofa się z realizowania projektu, który w jej ocenie może przynieść więcej start niż korzyści.

Mam nadzieję, że pan prezydent Trzaskowski został przez kogoś wprowadzony w błąd i mam nadzieję, że się z tego wycofa – naisała na Twitterze.

Wśród wielu postulatów przedstawionych przez twórców owego dokumentu są m.in. reaktywacja hostelu interwencyjnego dla osób LGBT+, wprowadzenie do szkół tzw. latarników (pedagogów, którzy mieliby monitorować sytuację uczniów LGBT+) oraz wprowadzenie „nowoczesnej” edukacji seksualnej do szkół.

Nowak przytoczyła na spotkaniu z dziennikarzami inne jeszcze bardziej kontrowersyjne punkty. Zakładają one m.in. że dziecko w wieku 6-9 lat powinno rozumieć pojęcie ‚akceptowalne współżycie’, ‚akceptowalny seks’ czyli ‚odbywany dobrowolnie za zgodą obu osób’ a dziecko w wieku 9 – 12 lat ma umieć ‚negocjować w sprawie przyjemnego bezpiecznego seksu z partnerem’.

Warto w tym miejscu przypomnieć, iż na podstawie art. 20 kodeksu karnego obcowanie seksualne z osobą poniżej 15 roku życia jest przestępstwem

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz