Bez kategorii 

Gigantyczne pieniądze dla o. Rydzyka z budżetu państwa. To wręcz niewyobrażalne!

Udostępnij:

Miliony płyną z publicznych pieniędzy. Finansowanie działalności Tadeusza Rydzyka z państwowych pieniędzy na wielką skalę trwa już od dwóch lat. Kwota ta jest po prostu niebagatelna. Sprawdźcie kto dokłada do interesów Rydzyka.

Ojciec Tadeusz Rydzyk prowadzi swoją działalność od prawie 30 lat w Toruniu. W pierwszej kolejności znany zakonnik stworzył popularną w całym kraju rozgłośnie “Radio Maryja”, a następnie telewizję Trwam. (materiał poniżej)

Właścicielem stacji jest Fundacja Lux Veritatis, która jest wspierana przez widzów TV Trwam, którzy wpłacają pieniądze na jej konto. W przeciwieństwie do Radia Maryja, TV Trwam nie posiada statusu nadawcy społecznego i może emitować reklamy, choć korzysta z tego dość sporadycznie, a przychody z emisji reklam nie są zbyt duże

W rękach Tadeusza Rydzyka znajduje się również wyższa uczelnia, która głównie szkoli kadry medialne. Niedawno w planach zakonnika z Torunia było wykorzystanie źródeł geotermalnych.

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “Gigantyczne pieniądze dla o. Rydzyka z budżetu państwa. To wręcz niewyobrażalne!”

  1. Zdzisław Greń

    Czytam co jakiś czas te “sensacyjne” artykuły. Otóż nie wiem dlaczego nikt nie napisze, kto jest właścicielem fundacji lux Veritas, którą kieruje o Rydzyk. On jest jej właścicielem czy też ktoś inny. Dalej jeżeli gigantyczne pieniądze są dla o Rydzyka, jak w tytule artykułu, no to pieniądze powinny wpłynąć na jego konto. I znowu , dlaczego tak dociekliwi “śledczy” redaktorzy nie opublikują jego zeznania podatkowego, czy faktycznie pieniądze wpłynęły na jego konto. No i jeżeli w jego rękach – Tadeusza Rydzyka znajduje się również wyższa uczelnia, która głównie szkoli kadry medialne. Niedawno w planach zakonnika z Torunia było wykorzystanie źródeł geotermalnych” no to powinny na niego być zapisane nieruchomości w księgach wieczystych. Powtarzam na ten temat w tych artykułach nie ma wzmianki. Dlaczego???

Napisz komentarz