Wiadomości 

Władze rozkładają ręce! Arabscy gangsterzy przejmują kontrolę w największych miastach kraju!

Udostępnij:

Arabscy gangsterzy opanowali wiele niemieckich miast. Ich władza sięga tak daleko, że policja może jedynie bezczynnie obserwować budzącą strach sytuację.

Arabskie klany terroryzują mieszkańców wielu miast, zajmują się prostytucją, handlem narkotykami, wymuszeniami, kradzieżami, a nawet zabójstwami, śmiejąc się bezradnej policji w twarz.

Sytuacja zmieniła się jednak za sprawą niecodziennego pogrzebu. Jak podaje “Polskatimes.pl”,

“opinia publiczna doznała szoku, kiedy na muzułmańskim cmentarzu w dzielnicy Berlin-Schöneberg pojawiły się dwa tysiące żałobników żegnających w ostatniej drodze Nidala Rabiha”.

Obecnych było również 150 policjantów.

36-latek był jednym z najbardziej znanych gangsterów w Berlinie, bossem klanu Rabih, a jego pogrzeb przypominał sceny z “Ojca Chrzestnego”. Zginął od ośmiu kul, które przeszyły jego ciało. Jeszcze zanim zmarł, przed szpitalem zgromadził się tłum, składający się z członków klanu, którzy “zatrzymali ruch w całej okolicy i napastowali pracowników szpitali” – podaje serwis. 

To nie służby, a gangsterzy sprawują władzę w Berlinie?

Mieszkańcy dzielnicy Neukölln, z której pochodził gangster, żyją w strachu. Boją się krwawej zemsty i dalszych potyczek klanów. To wręcz niewyobrażalne!

“Tarcia i strzelaniny mają miejsce co jakiś czas, bo w samym Berlinie i jego okolicy działa 20 klanowych gangów gromadzących około 10 tys. żołnierzy” – informuje “Polskatimes.pl”. 

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz