Wiadomości 

Wszystko jasne! Tusk przeszedł szkolenie SB. Miał zadanie zniszczyć Olszewskiego! [FOTO]

Udostępnij:

“Tusk był wychowankiem SB. Był szkolony przez funkcjonariusza Szylinga. Tusk był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne. Szyling to zaufany człowiek Kiszczaka, który był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Wtedy właśnie w tej operacji bezpośrednio brał także udział Donald Tusk i to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy, żeby ta zmiana (…) nie zagroziła interesom sowieckim i nomenklaturze komunistycznej, która oficjalnie oddawała władzę.” – powiedział wczoraj w Polskim Radiu Krzysztof Wyszkowski.

Krzysztof Wyszkowski, to legenda “Solidarności”, doradca zmarłego w czwartek premiera Jana Olszewskiego, po raz pierwszy publicznie podał informacje o Donaldzie Tusku, obecnym przewodniczącym Rady Europejskiej, który jego zdaniem był szkolny przez Służby Bezpieczeństwa.

Współzałożyciel Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża nie ujawnił źródła podanej informacji. Ta informacja z pewnością może zrobić niemałe trzęsienie na polskiej scenie politycznej.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz