Bez kategorii 

Skandaliczny reportaż TVP o Adamowiczu. Wprost podważyli jego dobre imię! [WIDEO]

Udostępnij:

Paweł Adamowicz bez wątpienia był postacią, która u jednych wzbudzała liczne kontrowersje, a u drugich podziw i uznanie. Polityk przed śmiercią zyskał popularność dzięki swojej politycznej działalność, lecz i również aferom, których był jednym z głównych uczestników.

Jeszcze w październiku jego kandydatura na prezydenta Gdańska była mocno zagrożona. Powodem tej sytuacji były spore niejasności związane wokół jego oświadczeń finansowych.

Dziś z powodu tragedii media bardzo niechętnie chcą poruszać tematy stawiające Pawła Adamowicza w złym świetle. Tą niszę postanowili jednak wypełnić internauci, którzy zdecydowali się na rozpowszechnienie nagrania z programu śledczego Anity Gargas, gdzie poruszono tuż przed wyborami samorządowymi temat dotyczący niejasnych interesów i majątku zmarłego prezydenta Gdańska. Dla wielu podane tam informację mogą być niemałym szokiem.

Dziennikarka rozważała problem dotyczący przede wszystkim kwestii rozliczeń podatkowych Pawła Adamowicza oraz jego majątku, który w pewnej części miał zostać ukryty przed fiskusem.

Z programu dowiadujemy się między innymi, że prezydent Gdańska przez 6 lat, co roku miał popełniać ten sam błąd w rocznym rozliczeniu z urzędem skarbowym i ukrywać kwotę ponad 100 tysięcy złotych. Na jednej z konferencji prasowych Adamowicz wyjaśnił całą sytuację. Jego opinii był to błąd powielany z powodu jednego przeoczenia.

W internecie wybuchła teraz wojna. Zwolennicy tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska żądają, aby nagranie znikło z sieci. W ich opinii materiał stawia pochowanego wczoraj Adamowicza w złym świetle. Oto materiał:

Po żałobie narodowej Prezydent powinien 14 stycznia ogłosić świętem republiki bananowej. Tyko w republice bananowej…

Opublikowany przez Narodowcy w USA Piątek, 18 stycznia 2019

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz