Wiadomości 

Putin do amerykańskiej dziennikarki: Szykuje się wojna…[wideo]

Udostępnij:

Sytuacja na wschodzie Ukrainy na chwilę obecną stoi w miejscu.  Rosja obecnie nie deklaruje żadnych nowych kroków w celu eskalacji konfliktu,  który jest niemal na włosku.  Jednakże władze Rosji na czele z Władimirem Putinem zarzucają przede wszystkim USA hipokryzje w całej sytuacji.

Władimir Putin na jednej z konferencji zarzucił amerykańskiej dziennikarz  Megyn Kelly imperialistyczne dążenia jej kraju.  Chodziło tu przede wszystkim o sytuację na Ukrainie oraz w Jemenie, które w ocenie prezydenta Rosji są łudząco do siebie podobne z wyjątkiem małych szczegółów.

SEKS-afera z udziałem Małgorzaty Tusk! Zdradziła byłego premiera

Putin podkreślił,  że Rosja nie mieszała się w spór w Jemenie, gdzie tak jak na Ukrainie został obalony prezydent.  Putin dodał,  że nie rozumie polityki USA,  która sama wysyła wojska do państw,  gdzie dokonują się przewroty, a gani innych za podobne posunięcia.

Władimir Putin stwierdził również,  że USA i NATO szykują się do wojny.  Przywódca Rosji stwierdził wprost,  że skoro Układ  Warszawski i ZSRR nie istnieją,  to czemu wciąż istnieje NATO,  które chce zwiększać finansowanie armii sojuszu?  – jego zdaniem powody mogą być dwa.  Po pierwsze dalszy rozwój amerykańskiego imperializmu,  a po drugie przygotowania do nadchodzącej wojny.

 

Putin vs Megyn Kelly (amerykańska dziennikarka)

Opublikowany przez Alternews Sobota, 1 grudnia 2018

Atak banderowca na Polaków w Lublinie. W porę reagowała policja. „Głupie Polaki! Poza*****alam i UBIJĘ jak…”

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “Putin do amerykańskiej dziennikarki: Szykuje się wojna…[wideo]”

  1. city ZEN

    i po co te kłamstwa ? w materiale wideo niema ani słowa o wojnie

Napisz komentarz