Wiadomości 

Po lewo Paryż. Po prawo Polska. Islamski imam śmieje się z Francji, a za wzór stawia Polskę [foto]

Udostępnij:

Wydarzenia we Francji są aktualnie głównym tematem dyskusji niemal na całym świecie.  Protestujący nie mają zamiaru się poddać i wciąż stawiają konkretne warunki francuskiemu rządowi,  który jak do tej pory jest nieugięty. 

Taka postawa francuskiego rządu  doprowadziła do wręcz tragicznych obrazków z Paryża.  Miasto płonie, służby używają brutalnej siły wobec demonstrantów.

Napięta sytuacja w Paryżu. „Padły pierwsze strzały!” [WIDEO]

Świat współczuję i śmieje się z Francji.  Idealnym tego dowodem jest wpis islamskiego imana, który porównał “demokratyczną Francję” do “autokratycznej” Polski.

Imam Tawhidi jest jednym z popularniejszych na świecie przedstawicieli islamu, który posiada konto na Twitterze. Dwa dni temu wstawił on tweeta, w którym połączył ze sobą zdjęcia płonącego Paryża oraz jarmarku bożonarodzeniowego we Wrocławiu. Oba zdjęcia skomentował: “Left: Paris. Right: Poland. Guess why”.

Wpis zyskał olbrzymią popularność na Twitterze. Udostępniany był ponad 10 tys. razy, polubiany blisko 23 tys. (stan na 3 grudnia rano). Osiągną status tweeta viralowego o światowym zasięgu.

Bez wątpienia jest to kolejny dowód na hipokryzje unijnych władz,  które na każdym kroku widzą problem po stronie Polski. Na szczęście nie wszyscy mają tak wąskie horyzonty,  jak urzędnicy z Brukseli. Warto wspomnieć,  że Polska w ostatnich latach jest najbardziej bezpiecznym krajem w Europie.  W przeciwieństwie do naszych europejskich partnerów, w Polsce nigdy nie doszło do jakiegokolwiek zamachu,  co stawia nas w roli samotnego lidera w tej klasyfikacji.

Rachoń był w szoku. Cejrowski na wizji spalił flagę UE w TVP [WIDEO]

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “Po lewo Paryż. Po prawo Polska. Islamski imam śmieje się z Francji, a za wzór stawia Polskę [foto]”

  1. arek

    pro publico =pro pis..iko:D

Napisz komentarz