Wiadomości 

Dziennikarka TVN chciała sprowokować Andrzeja Dudę. Gorzko tego pożałowała [wideo]

Udostępnij:

Tak jak to często piszemy w naszych tekstach – stacja TVN nie cieszy się zbyt dobrą opinią w polskim społeczeństwie.  Powodem tej tendencji są liczne manipulacje stacji oraz przede wszystkim opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu politycznego w naszym kraju.

Idealnym tego dowodem jest niedawna konferencja prasowa polskiego prezydenta,  która odbyła się w Watykanie.  Andrzej Duda w bardzo ciepłym tonie wspomniał spotkanie z papieżem Franciszkiem.  Prezydent rozmawiał z przywódcą Stolicy  Apostolskiej o licznych reformach,  które są w ostatnim czasie przeprowadzane w Polsce.

W tym momencie do wypowiedzi postanowiła się wtrącić dziennikarka TVN – Katarzyna Kolenda – Zaleska. Dziennikarka od razu zaatakowała Andrzeja Dude.  Zarzuciła mu między innymi wyprowadzanie Polski z Unii Europejskiej. Reporterka mówiła to w odniesieniu do słów na ten temat papieża Jana Pawła II,  który być orędownikiem tego typu posunięcia.

Andrzej Duda od ręki sprowadził dziennikarkę liberalnej stacji na ziemię. Podkreślił,  że o zupełnej innej Unii mówił nasz papież,  niż ta,  z którą mamy dziś do czynienia.

Reporterka TVN dodatkowo zapytała Andrzeja Dude na temat jego ostatniej decyzji odnośnie Sądu Najwyższego.  Prezydent postanowił to rozegrać po swojemu w następujący sposób.

Dlaczego nie poczekał pan ze swoją decyzją na werdykt Trybunału Europejskiego?

-pytała Kolenda.

 Proszę wskazać mi przepis, który mnie jako prezydenta RP do tego obliguje Pani redaktor oczywiście takiego przepisu nie wskazała.

– odpowiedział Prezydent.

Zaciekawi Cię również:

3 Thoughts to “Dziennikarka TVN chciała sprowokować Andrzeja Dudę. Gorzko tego pożałowała [wideo]”

  1. Bałuciorz

    Bo Kolęda to taka kuchta z sitkiem mikrofonowym w ręku.

  2. Piotr

    jakiego judeochrześcijańskiego Panie Prezydencie ? !!!!!!!!!!!!!!

  3. […] Dziennikarka TVN chciała sprowokować Andrzeja Dudę. Gorzko tego pożałowała [wideo] […]

Napisz komentarz