TOP Wiadomości 

Napięta sytuacja w Paryżu. “Padły pierwsze strzały!” [WIDEO]

Udostępnij:

Sytuacja we Francji jest bardzo napięta.  Protesty z każdą chwilą narastają na sile.  Strona rządowa jest wciąż nieugięta w swoich decyzjach.

Powodem protestów jest zwiększenie akcyzy na paliwo. W tym roku zwiększyła się ona o 3,9 eurocentów za litr benzyny i 7,6 eurocentów za litr paliwa typu diesel, zaś od 1 stycznia mają one zostać podniesione odpowiednio o 2,9 oraz 6,5 eurocentów za litr. Na ulicach budowane są barykady.

Paryska policja już wczoraj użyła broni gładkolufowej, armatek wodnych i granatów z gazem łzawiącym, aby rozproszyć tłum protestujących przeciw podwyżkom cen benzyny i ropy. Mieszkańcy francuskiej stolicy, drugi dzień manifestuje. Starając się zablokować ulice.

Władze, które spodziewały się dziś przynajmniej 30 tysięcznego protestu, w samej tylko stolicy zmobilizowały dodatkowe trzy tysiące policjantów, w tym żandarmerii zmotoryzowanej.

Do sieci trafiło dość specyficzne nagranie z relacji na żywo w Paryżu.  Widać tam osobę,  która po chwili pada jak po otrzymaniu strzału z broni.  Nie wiemy czy to zwykła prowokacja,  a może rzeczywisty postrzał.

To już nie przelewki. We Francji strzelają do ludziUważajcie, wideo znika bardzo szybko z wszelakich mediów. Blokują to wszędzie!Piszcie w razie czego prywatnie wyślę Wam film jeśli ktoś jest zainteresowany udostępnieniem go dalej!!!

Opublikowany przez SOVA Niedziela, 25 listopada 2018

>>>>> WIDEO <<<<<

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “Napięta sytuacja w Paryżu. “Padły pierwsze strzały!” [WIDEO]”

Napisz komentarz