Wiadomości 

SKANDAL! Komisarz PO w mocnych słowach uderza w Polskę! Internet grzmi

Udostępnij:

Platforma Obywatelska razem z totalną opozycją od dawna zaciekle atakuje aktualny rząd Prawa i Sprawiedliwości. Z jednej strony tego typu działania są czymś normalnym, ponieważ rzadko na świecie spotyka się opozycję, która by popierała przeciwników. Niestety polska opozycja patrząc po czynach, jest naprawdę opozycją totalną.

Wszystko zaczęło się od utraty władzy przez Platformę Obywatelską, która rządziła Polską przez ponad 8 lat. Przez ten okres czasu prowadziła negatywną propagandę wizerunkową wymierzoną w partię Jarosława Kaczyńskiego, która była jej największym przeciwnikiem.

Niestety na nic zdało się starzenie PiS-em i w 2015 roku polscy zdecydowali odsunąć Platformę  od władzy. Od tamtej pory mamy do czynienia z prawdziwą histerią i atakami, które przekraczają wszelkie granice.

Politycy Platformy w swoich wypowiedziach są gotowi prosić Europę i Świat o kary, które nie tylko by się odbiły na rządzie PiS, lecz także na przeciętnych Polakach.

Idealnym tego dowodem jest ostatnia wypowiedź komisarz Elżbiety Bieńkowskiej dla Der Spiegel.

Polska komisarz UE Elżbieta Bieńkowska ostrzega przed ryzykiem wywodzącym się od eurosceptyków w Unii Europejskiej. Nie wskazuje przy tym bezpośrednio na swoją ojczyznę, Polskę, ale „na kraje takie jak Polska”, gdy mówi, że stanowią one większe zagrożenie dla jedności UE niż Brexit– cytuje „Spiegel” Bieńkowską.

Decyzja Wielkiej Brytanii, by opuścić Unię była dla wszystkich wielkim szokiem, ale teraz uznaje się, że eurosceptycy stanowią o wiele większe zagrożenie– powiedziała komisarz UE ds. przemysłu.

Nie jest to pierwszy wyskok o zabarwieniu antypolskim przez polityka PO. Działacze PO na wszelkie desperackie sposoby próbują przejąć władzę w kraju.

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz