Wiadomości 

Rząd ma kłopot. Gwiazda TVN pozywa Polskę do sądu

Udostępnij:

Ta sytuacja należy do tych rzadko spotykanych. Jeszcze nie było takiego przypadku w historii naszego państwa, aby aktor pozwał swój kraj do sądu. Powód też jest dość specyficzny, lecz należy przyznać, że ważny.

Grażyna Wolszczak jest znana przede wszystkim z gry w serialu “Na wspólnej”, który od lat jest emitowany na antenie stacji TVN. Wolszczak mogliśmy jeszcze poznać w “Wiedźminie”, gdzie odegrała rolę jednej z kochanek głównego bohatera.

Tym razem o aktorce jest głośno z innego powodu. Chodzi o jej pozew, który wystosowała wobec władz naszego kraju. Powodem pozwu ma być wysokie zanieczyszczenie powietrza. Aktorka podkreśla, że ma dość już takiej sytuacji i patrzenia jak ten stan zaczyna się pogłębiać.

– Trzeba stanąć na głowie, żeby rządzący zajęli się tym problemem. Sprawdzam codziennie raport smogowy i jakoś się dostosowuję. W przypadku wysokiego stężenia pyłów rakotwórczych staram się jak najkrócej przebywać na zewnątrz. Nie noszę jeszcze maseczki, ale kto wie… – powiedziała w rozmowie z “Faktem”.

Wolszczak żąda 5 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Sprawa rozpocznie się w styczniu 2019 roku.

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “Rząd ma kłopot. Gwiazda TVN pozywa Polskę do sądu”

  1. BOŻENA Marczak

    Pani Wolszczak z tym zanieczyszczonym powietrzem ma rację.Tylko czemu ta racja “wyszła”dopiero teraz ?Przecież to od dawien dawna jest wiadome ?

Napisz komentarz