Wiadomości 

W taki sposób kibice przywitali w Białymstoku Radosława Sikorskiego. Nie było miło [WIDEO]

Udostępnij:

Radosław Sikorski w ostatnim czasie stał się osobą dość kontrowersyjną. Wokół byłego ministra spraw zagranicznych zrobiło się głośno przy okazji ujawnienia najnowszych nagrań z restauracji “Sowa & Przyjaciele”. Aktualnie szuka drogi powrotnej do polityki.  

“W maju odniósł się w dość kontrowersyjnych słowach do niejasności związanych z katastrofą prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Stwierdził, że jeżeli dostanie dofinansowanie, to z chęcią postawi dla braci Kaczyńskich pomnik z tytułem “TERRAIN AHEAD! PULL UP!”.” – pisze Apoloniusz Polak z blasting news.

Aktualnie Sikorski chce wrócić do “wielkiej polityki” i Platformy Obywatelskiej, lecz zdaniem ekspertów jest to typowy zabieg mający na celu reanimacje trupa.

Zaciekawi Cię również:

5 Thoughts to “W taki sposób kibice przywitali w Białymstoku Radosława Sikorskiego. Nie było miło [WIDEO]”

  1. Gość

    Sikorski dla Polski było by lepiej jak by PO I PIS nie było w Polsce lepiej wynieście się z Polski anty Polacy KIBICE BRAWO

  2. […] W TAKI SPOSÓB KIBICE PRZYWITALI W BIAŁYMSTOKU RADOSŁAWA SIKORSKIEGO. NIE BYŁO MIŁO [WIDEO] […]

  3. […] W TAKI SPOSÓB KIBICE PRZYWITALI W BIAŁYMSTOKU RADOSŁAWA SIKORSKIEGO. NIE BYŁO MIŁO [WIDEO] […]

  4. Joe Chal

    Jest smutne, ze byly wsyoki urzednik zajmujacy ministerialne stanowisko nie potrafi wykorzystac “zjawiska tlumu” i przeciagnac masy na swoja strone. W stosunku do Kiboli jest to trudne, ale mozliwe. Kaczynski pomimo podstawowych roznic politycznych potrafil sie dogadac z Narodowcami.

Napisz komentarz