Wiadomości 

Kibic bez matury masakruje wiedzą studentkę 2 roku AWF-u! To trzeba zobaczyć [WIDEO]

Udostępnij:

Okazuje się, że papierek świadczący o ukończeniu danej szkoły lub uczelni nie jest idealnym dowodem na wysoki poziom wiedzy danej osoby.

Przekonała się o tym doskonale ekipa kanału “Matura to Bzdura”  na YouTube. Twórcy kanału dokonali pewnego rodzaju porównania między wiedzą kibica Lechii Gdańsk, który ukończył najprawdopodobniej tylko szkołę zawodową, a studentką II roku AWF.Polecamy artykuł: Tusk prawie dostał w twarz od Junckera. Było gorąco Zadawane pytania były z kategorii ogólnej wiedzy historycznej. Dotyczyły one między innymi przywódców krajów bliskiego wschodu, którzy jeszcze tak niedawno zostali obaleni. Padło również pytanie na temat śmierci Johna Kennedy’ego oraz daty przeprowadzenia rozmów okrągłego stołu w Polsce. Wyniki tego testu mogą wielu zadziwić i dać do myślenia.Polecamy przeczytać: Tak kibice przejęli Sikorskiego w Białymstoku Zaciekawi Cię również:

3 Thoughts to “Kibic bez matury masakruje wiedzą studentkę 2 roku AWF-u! To trzeba zobaczyć [WIDEO]”

  1. […] Polecamy artykuł: Kibic bez matury masakruje wiedzą studentkę 2 roku AWF-u. To trzeba zobaczyć  […]

  2. […] KIBIC BEZ MATURY MASAKRUJE WIEDZĄ STUDENTKĘ 2 ROKU AWF-U! TO TRZEBA ZOBACZYĆ [WIDEO] […]

  3. Miły

    Ja też nie mam matury a mam wiedzę większą od wielkich studencinów co myślą że jak mają kawałek papierka to są “inteligentni” ale taki tip papier nie doda szarych komórek.

Napisz komentarz