Wiadomości 

Co tam się stało?! Poseł PO pijany przemawiał w Sejmie?! [WIDEO]

Udostępnij:

W czasie debaty w Sejmie doszło do dość rzadkiej sytuacji. Podczas obrad głos zabrał Zbigniew Ajchler z Platformy Obywatelskiej. Po wypowiedzi posła można z wielkim trudem wywnioskować, iż chodziło mu o budżet oraz wydatki państwa.

Parlamentarzysta dla podkreślenia swoich kompetencji w tym temacie wspomniał, że przez sześć kadencji pełnił funkcję radnego, zatem sprawy finansowe nie są mu obce. Z tego też powodu złożył on wniosek o wstrzymanie obrad, które w jego opinii doprowadzą do nierozsądnego rozdysponowania środków przez partię rządzącą.

Od specyficznego posła dostało się również samemu Jarosławowi Kaczyńskiemu, który to zdaniem Ajchlera nie zna się na kwestiach budżetowych, ponieważ nigdy nie był radnym.

Następnie po członku Platformy Obywatelskiej na mównicę wszedł poseł ugrupowania Kukiz’15 Paweł Grabowski, który na samym początku wspomniał o dużym wkładzie swojego przedmówcy w “wielobarwność” obrad. Grabowskidodatkowo zapytał posła Ajchlera, w jaki sposób mógł być radnym przez sześć kadencji, skoro sejmiki zostały utworzone dopiero w 1999 roku.

Zaciekawi Cię również:

One Thought to “Co tam się stało?! Poseł PO pijany przemawiał w Sejmie?! [WIDEO]”

  1. Kiler51

    Ręką tego debla ma sześć palców, niebywale. Powinien był paść wniosek o zbadanie jego trzeźwości i poczytalności

Napisz komentarz