TOP Wiadomości 

“Z nagimi piersiami na wierzchu”. Tak dziennikarka TVN świętowała 11 listopada [foto]

Udostępnij:

Maja Sablewska to jedna z głównych postaci stacji TVN. Od kilku już lat znajduję się na samym szczycie hierarchii dziennikarskiej w kanale modowym liberalnej stacji. Maja Sablewska nago

Od pewnego czasu Sablewska zdaniem dziennikarzy stała się zdecydowanie bardziej kobietą wyzwoloną. Chodzi tu przede wszystkim o zdjęcia, które celebrytka w ostatnim czasie bardzo często zamieszcza na swoich profilach społecznościowych. Okazują one często dziennikarka w pełnej okazałości bez ubrań. Maja Sablewska nago

Jedno z tego typu zdjęć Maja Sablewska postanowiła dodać w dzień Święta Niepodległości. Fani mieli niemały problem z rozszyfrowaniem przekazu popularnej dziennikarki. Maja Sablewska nago

Zdjęcie zostało podpisane słowem “Freedom”, co w języku angielskim oznacza “Wolność”. Sablewska na zdjęciu z garderoby posiadała jedynie… kapelusz.


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

UJAWNIONO NIEZNANE DO TEJ PORY DOWODY DZIAŁALNOŚCI MARII KACZYŃSKIEJ. WIELU BĘDZIE W CIĘŻKIM SZOKU


Fotografia Sablewskiej zdaniem internautów

Internauci w większości uznali zdjęcie za mało stosowne. Ich zdaniem nie powinno się wstawiać tego typu zdjęć w tak ważną dla kraju rocznicę. Niestety osobowości ze świata stacji TVN rządzą się własnymi prawami.

Kim jest Sablewska?

W 1996 po koncercie Natalii Kukulskiej, jako szesnastolatka założyła i prowadziła jej fanklub. Liczne spotkania po koncertach z artystką sprawiły, że Sablewska weszła z nią w bliższe relacje. W wieku 19 lat została poproszona przez piosenkarkę o opiekę nad jej synem, w związku z czym przeprowadziła się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy, przerywając studia na drugim roku geografii.

W 2000 zainteresowała się nią Katarzyna Kanclerz, związana z wytwórnią Universal Music Polska, której została asystentką. W 2003 występowała gościnnie w programie Jestem jaki jestem u boku Michała Wiśniewskiego i towarzyszących mu gwiazd. W wytwórni Universal Music Polska zajmowała się sprawami Kasi Kowalskiej. Poznała tam Dodę, wokalistkę zespołu Virgin. Kiedy na początku 2007 grupa rozpadła się, piosenkarka powierzyła opiekę nad swoją solową karierą Sablewskiej.

Jesienią 2009 została menedżerką Mariny Łuczenko, jednak niedługo później zrezygnowała z dalszego działania z piosenkarką na rzecz pracy zawodowej Rabczewskiej. 26 listopada 2009 oficjalnie zakończyła współpracę z Dodą. Wkrótce została menedżerką Edyty Górniak.

23 stycznia 2011 zakończyła się jej współpraca z Edytą Górniak, która zrezygnowała z usług menedżerki. Miesiąc później współpracę zerwała również Marina Łuczenko. W marcu 2011 rozpoczęła roczną współpracę z Tolą Szlagowską, wokalistką i założycielką zespołu Blog 27, oraz Jackiem Czerwińskim, uczestnikiem pierwszej edycji show X Factor.

W 2011, jako doradca wizerunkowy, rozpoczęła współpracę z marką Rimmel w Polsce. W 2012 podjęła współpracę z marką Mohito, dla której zaprojektowała kolekcję ubrań pod nazwą „What? Be free”. Ponadto napisała książkę-poradnik pt. 10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej. 26 czerwca 2013 roku wydała kolejną książkę pt. Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej. 14 września wzięła udział w „Letniej Metamorfozie z i-tvm.pl” w Grudziądzu. Pod koniec 2014 roku została twarzą środków piorących marki Perwoll. Reklamy z jej udziałem, reklamujące płyn Perwoll Black, wyemitowano w ponad 40 krajach na świecie, w tym m.in. RosjiWielkiej BrytaniiNorwegiiIzraelu czy Hiszpanii. W marcu 2015 zdjęcia Sablewskiej ukazały się w kwietniowym numerze polskiego wydania magazynu dla mężczyzn „Playboy” 

źródło Wikipedia.pl

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz