TOP Wiadomości 

Ten wpis zobaczył cały świat. Ania Rubik gardzi Polakami w Święto Niepodległości

Udostępnij:

Dwa dni temu obchodziliśmy w całym kraju uroczystości święta odzyskania niepodległości. Z tej okazji ulicami Warszawy przeszedł marsz, którego organizatorami były środowiska narodowe oraz strona rządowa. Według szacunków służb brało w nim udział ponad 250 tysięcy osób.

Niestety sukces i entuzjazm panujący na Marszu Niepodległości nie udzielił się opozycji i ich zwolennikom, którzy za wszelką cenę chcieli umniejszyć wkład prawicowych środowisk.

Idiotyczny wpis Ani Rubik

Anna Rubik to polska celebrytka i modelka, która od dawna współpracuje ze stacją TVN. Niestety często wypowiada się na tematy, o których pojęcie ma bardzo ograniczone. Tak było i w dzisiejszej materii. Anna Rubik w jak najbardziej ponurym świetle przedstawiła światu Marsz Niepodległości. Oto jej wpis umieszczony na jednym z portali społecznościowych: 

 


Usunęłam mój poprzedni post, ponieważ w rzeczywistości nie reprezentował on całej prawdy o marszu. Była tam społeczność, która reprezentowała równość, tolerancję i miłość dla swojego kraju, jednak ultra-nacjonaliści i ksenofobowie (z których niektórzy są antysemitami) również byli obecni podczas marszu (nie możemy tego po prostu zignorować!) I, moim zdaniem, zepsuli stuletnią rocznice niepodległości Polski. Ten dzień powinien być spokojny, bez ŻADNEJ nienawiści! Pełen nadziei i radości!


Nadszedł czas na życzliwość i tolerancję, NIE rzucanie butelkami w ludzi, palenie flagi europejskiej czy rasistowskie slogany!
Bądźmy odważni i stwórzmy społeczność, która jest jedyną możliwą opcją dla ludzkości! Pełna empatii i miłości.
Zacytuję ponownie Macrona;
“Mówiąc” nasze interesy na pierwszym miejscu, a inni są nie ważni “, pozbawiasz naród najcenniejszej rzeczy – jego wartości moralnych”.

– napisała modelka (pisownia oryginalna).

Z całej sytuacji nie byli zadowoleni internauci, którzy licznie krytykowali opinie modelki. Oto jeden z komentarzy:

Szkoda, że osoba z takimi zasięgami jak Ty @anja_rubik pokazuje światu taką wizje Polski. Czy byłaś na tym marszu? Na pewno nie… dlaczego zatem przekazujesz informacje o nacjonalistach i ksenofobach, gdy według twardych dowodów i danych było pośród 250 tysięcy (!) ludzi jedynie 6 incydentów, ktore juz teraz sa rozstrzygane na drodze prawnej – nie ma żadnego przyzwolenia na takie działania… a Twoi „koledzy” wrzucają do sieci zdjecia sprzed roku, gdyż w tym nie mieli materiału wystarczająco mogącego pogrążyć nasz kraj.. WSTYD mi za Was, po prostu, po ludzku. Nie powinniście móc wypowiadać się w imieniu Polaków…

 

-napisał internauta.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

 

Zaciekawi Cię również:

10 Thoughts to “Ten wpis zobaczył cały świat. Ania Rubik gardzi Polakami w Święto Niepodległości”

 1. bla bla bla

  jak to jest, że oni mają tak pełne buzie sloganów o miłości do bliźniego i całego świata, a jakoś w Palestynie im to kompletnie nie wychodzi. Proponuje nie bić w dzwon antysemityzmu tylko przestać zabijać ludzi, którym odbieracie ziemie. Wprowadzić w życie swoje puste hasełka w swym rasistowskim i ksenofobicznym państwewku, a potem pouczać ludzi, którzy prawie 1000lat udzielili wam schronienia

 2. joanna Golis

  Tępaków sie nie komentuje

 3. wqeqwe

  jak to jest, że oni mają tak pełne buzie sloganów o miłości do bliźniego i całego świata, a jakoś w Palestynie im to kompletnie nie wychodzi. Proponuje nie bić w dzwon antysemityzmu tylko przestać zabijać ludzi, którym odbieracie ziemie. Wprowadzić w życie swoje puste hasełka w swym rasistowskim i ksenofobicznym państwewku, a potem pouczać ludzi, którzy prawie 1000lat udzielili wam schronienia

 4. Anna

  Śmiesza mnie wypowiedzi “celebtytów”szczególnie tych,którzy nie biorą uczestnictwa w imprezach a komentuja jak by sie na tym znali.Ta pani na niewielu rzeczach sie zna…może na kilku towarzyszących wykonywanemu zawodowi….to wszystko.Jej publiczne wypowiedzi sa tak koszmarne,że nie można tego sluchac.Pani Anjuuuu uroda przemija….

 5. Ann15

  U Polsce ostatnio nie toleruje się prawdy, bo prawda w oczy kole…

 6. BG

  Haha a czego się spodziewaliście po pustaku, mówi i pisze to co jej karzą , to oni ładne ani mądre . Typowa karierowiczka mocne usta silna piczka.
  Co ona zrobi jak TVN przestanie ja lansować ? Przecież nic nie potrafi robić a na dziwkę za stara i brzydka.

 7. bozena

  Bożena Sadowska uważam , że celowe działania przeciwników rządu, żeby pokazac marsz innym państwom, że w Polsce jest faszyzm, a tak nie jest, Jakieś grupki chuliganów , którzy być może pod przykrywką narodowców wmieszali się w tłum celowo , aby spełnić oczekiwania przeciwników rzadu. Były to z góry zamierzone działania, żeby pokazać 100 lecie niepodległości w jak najgorszym wizerunku. Brzydzę sie takimi ludźmi , którzy celowo to robią, walczą z rządem ośmieszając Państwo Polskie. Jest to uwłaczające nam Polakom. Dla mnie takie zachowania to patologiczna nienawiść grup przeciwrządowych podobnych do faszystów., Bardzo nieładnie zachowują się osoby na fb ciesząc sie i ośmieszając marsz 100 lecia niepodległości.To jest przykre i smutne , że nie docenili walki bohaterów historii nic nie ma dla niech świetego. Zwyczajnie bez skrupułów osmieszają i robią z tego beke by cały świat zobaczyŁ. Wstyd mi za was.

 8. anna olszewski

  no coz mozna oczekiwac od bezmozgowych rubikow.non comment.

Napisz komentarz