Wiadomości 

Za TE SŁOWA – Trybunał Stanu! Kaczyński rozpoczyna ściganie Donalda Tuska

Udostępnij:

Donald Tusk już prawie 4 lata temu opuścił Polskę w celu rozwijania swojej kariery politycznej w skali  międzynarodowej. Były premier w 2014 roku objął bardzo prestiżowe stanowisko szefa Rady Europejskiej. Odchodząc podkreślił, że nie będzie w żaden sposób ingerować w bieżące sprawy Polski. Niestety, danego słowa nie dotrzymał.

Donald Tusk od czasu objęcia władzy przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, co chwilę stara się ingerować w sprawy wewnętrzne i zewnętrzne naszego kraju. Niedawne wypowiedzi Tuska poważnie zdenerwowały Jarosława Kaczyńskiego, który dla “prezydenta UE” szykuje wielką niespodziankę, która wyrzuci Tuska na trwałe z polskiej polityki.

O co chodzi? Otóż Donald Tusk w wywiadzie przeprowadzonym dla  zachodniej prasy stwierdził, że Polska rządzona przez PiS tkwi w Unii Europejskiej tylko dla pieniędzy.

Ponadto stanowczo stanął w obronie Niemiec w sporze o to, kto ponosi winę za holokaust. Obrona Niemiec w tak kontrowersyjnym sporze jest czymś niemal niewyobrażalnym.

Dodatkowo dochodzi gigantyczne rozdawnictwo, nepotyzm i wyprzedaż majątku narodowego, kiedy to PO była u władzy. Szczególnie za to ostatnie Jarosław Kaczyński ma olbrzymi żal i pretensje do Donalda Tuska. To wszystko ma być wkrótce treścią składającą się na olbrzymi akt oskarżenia, który miałby…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

Z OSTATNIEJ CHWILI

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz