Wiadomości WIDEO 

Szwedzkie władze w panice! Wyciekły nagrania tajemniczego okrętu. Już wiadomo co się święci! [WIDEO]

Udostępnij:

Szwecja – tajemniczy okręt.


Szwedzki dziennik “Dagens Nyheter” opublikował zdjęcia nieznanego obiektu podwodnego, który został zaobserwowany latem przez ludność cywilną w Archipelagu Sztokholmskim. Według gazety może chodzić o akcją wywiadowczą obcego państwa, najpewniej Rosji.

Film przedstawia prawdopodobnie kiosk okrętu podwodnego, a wokół niego spienioną wodę, co może świadczyć o obecności napędu. Film nagrali 28 czerwca telefonem komórkowym pracujący z dziećmi instruktorzy żeglarstwa.

Tajemniczy obiekt został zarejestrowany na wodach Archipelagu Sztokholmskiego w pobliżu wyspy Lidingoe na północny wschód od Sztokholmu.

Tajemniczy okręt

Jak pisze “Dagens Nyheter”, o sprawie poinformowane zostało szwedzkie wojsko. Rzecznik sił zbrojnych Szwecji Jesper Tengroth potwierdził, że wojsko bada sprawę, ale odmówił podania szczegółów, zasłaniając się tajemnicą.


Zobacz również:

Poproszony przez gazetę o ocenę filmu ekspert zajmujący się rozpoznawaniem okrętów podwodnych Ola Oskarsson potwierdził, że “dokumentacja jest bardzo dobra”. “To najlepsze zdjęcia domniemanego okrętu podwodnego, jakie widziałem” – stwierdził ekspert.

Co na to wojsko?

Według wykładowcy ze szwedzkiej Wyższej Szkoły Obrony Tomasa Riesa, jeśli wierzyć zdjęciom, widać…

>>>ZOBACZ WIDEO I CZYTAJ DALEJ<<<


Zobacz również:

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz