TOP Wiadomości 

Padły GROŹBY. Ostro na linii USA – Rosja! “Macie się stąd wynieść!”

Udostępnij:

John Bolton przebywający obecnie w Tbilisi udzielił wywiadu dla agencji Reuters. Padły bardzo ostre słowa wymierzone w kierunku Rosji. To dopiero początek poważnych działań jakie Stany zjednoczone mają zamiar wcielić w życie. Putinowi się to nie spodoba. 
W wywiadzie jakiego udzielił John Bolton zapowiedziano nałożenie kolejnych sankcji na Rosję. Doradca prezydenta USA oświadczył, że Rosjanie powinni “wynieść się” z Krymu i Donbasu na wschodzie Ukrainy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ostre słowa w kierunku Putina!

“Byłoby pomocne, gdyby oni (Rosjanie) przestali ingerować w nasze wybory, wynieśli się Krymu i Donbasu na Ukrainie, zakończyli używać nielegalnej broni chemicznej, by przeprowadzać morderstwa na rosyjskich uchodźcach na Zachodzie i gdyby byli mniej uciążliwi na Bliskim Wschodzie” – powiedział Bolton.

Jak dodał, taka polityka powodowała, że Waszyngton w przeszłości nakładał na Moskwę sankcje. Nie wykluczył podobnych takich działań w przyszłości.


ZOBACZ TAKŻE:

Doradca prezydenta USA zapewnił również, że Stany Zjednoczone chcą strategicznych rozmów z Rosją o agresywnych działaniach Chin. Nazwał też traktat rozbrojeniowy INF, z którego USA zamierza wycofać prezydent USA Donald Trump, “reliktem zimnej wojny”.

Wcześniej podczas pobytu w Gruzji Bolton oświadczył, że Biały Dom zaprosił prezydenta Rosji Władimira Putina.

Zapowiedź wojny?

Podkreślił też, że USA rozważają, czy …

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz