Wiadomości 

Macron napluł Polakom w twarz! Cały świat usłyszał te słowa

Udostępnij:

Macron atakuje Polskę. Podczas spotkania zorganizowanego w Bratysławie przez międzynarodowy think tank Globsec prezydent Francji Emmanuel Macron apelował, by nie pozostawiać miejsca „nieprzyjaciołom Europy”. Jego zdaniem „Polska i Węgry są symptomami kryzysu demokracji”. 

Gdy Macron mądrzył się w Bratysławie, francuski rząd rozważał w Paryżu zapewnienie obecności policji w szkołach usytuowanych w “konfliktowych dzielnicach”.

Wszystko w celu zapobieżenia aktom przemocy w rodzaju tego, który wydarzył się wczoraj, gdy uczeń zagroził nauczycielce pistoletem przypominającym prawdziwą broń.

W Bratysławie francuski prezydent spotkał się ze słowackimi politykami i uczestniczył w zorganizowanej przez Globsec publicznej debacie, przede wszystkim z młodymi Słowakami.


Zobacz również:

Apelował, by nie pozostawiać przestrzeni dla demagogów, populistów i nacjonalistów – „dla nieprzyjaciół Europy, którzy chcą zniszczyć Unię Europejską i zabić europejski projekt”.

Macron atakuje Polskę

W jego ocenie Polska i Węgry, których rządy są w sporze z Brukselą w związku z wątpliwościami dotyczącymi państwa prawa i przestrzegania demokratycznych wartości, “są współczesnymi…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zaciekawi Cię również:

Napisz komentarz